Menu
Strona główna O gminie Szukaj
Przydatne Informacje
Urząd Gminy Ogłoszenia Inwestycje Przetargi Zarządzanie Kryzysowe Ochrona Środowiska Sołectwa Rolnictwo Kultura i sztuka Projekty Planów Odnowy Miejscowości Galeria Wzory druków eKartki
Organizacje
Szkoły i przedszkola Gminny Ośrodek Kultury Gminna Biblioteka Publiczna Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Parafie Kluby sportowe Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa OSP
Iwkowa zaprasza
Turystyka Agroturystyka Kalendarz imprez Imprezy Produkt lokalny Echo znad Beli Linki Projekty Unijne
Losowe zdjęcie

Spotkanie opłatkowe
BIP


Elektroniczna Skrzynka Podawcza - Urząd Gminy Iwkowa

(Aby można było złożyć wniosek do urzędu konieczne jest posiadanie konta na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne)

Busy
Login
Nick

HasoZapomniae haso?
Popro o nowe tutaj.
Biuro Rachunkowe JaninaPerc-Łabińska
Szczegóły
XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Józefa Kosakowskiego
Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej już po raz szesnasty organizuje Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Józefa Kosakowskiego.

Więcej
Lokale mieszkalne do sprzedaży
Wójt Gminy Iwkowa informuje, że został ogłoszony II Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w budynku Ośrodka Zdrowia w Iwkowej. Termin przetargu został wyznaczony na dzień 23 kwietnia 2014r. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych lokali, jak również wysokości wadium, zostały zamieszczone w Ogłoszeniu o przetargu oraz na tablicy ogłoszeń urzędu.

Więcej
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Na Śliwkowym Szlaku
Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Na Śliwkowym Szlaku, które odbędzie się dnia 29 kwietnia 2014 roku ( tj. wtorek) o godz.16.00 w Urzędzie Gminy w Łososinie Dolnej.

Więcej
Światowy Dzień Ziemi
W tym roku Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. Dzień ten będzie częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu ''Zmieniaj nawyki - nie klimat!''

Tego dnia prowadzone są akcje mające na celu promowanie postaw ekologicznych, a dla nas wszystkich to okazja do uprzątnięcia swoich posesji, działek oraz widocznych wokół nas ''dzikich wysypisk''.

Więcej
Przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii
Wójt Gminy Iwkowa ogłosza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Iwkowa w roku 2014 z zakresu Profilaktyki Uzależnień - Przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.

Więcej
Odbiór odpadów wielkogabarytowych
Wójt Gminy Iwkowa informuje mieszkańców, że w dniu 15 kwietnia 2014r. (tj. wtorek) w miejscowościach Kąty, Drużków Pusty, Porąbka Iwkowska i Połom Mały odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych tj. szafy, wersalki, dywany, opony, telewizory, pralki itp.

Odpady należy wystawić do godziny 8.00 rano przy drodze, tak samo jak przy zbiórce odpadów komunalnych.

Odbiór dotyczy tylko gospodarstw domowych.

Więcej
Ekstremalna Droga Krzyżowa
Przez naszą gminę (konkretnie przez Kąty, Połom Mały i Iwkową) dzisiejszej nocy przechodzić będzie Ekstremalna Droga Krzyżowa z Nowego Sącza na Kozieniec. Planowany czas przejścia to pomiędzy 4 a 6 rano. Zapraszamy do powitania pielgrzymów!

Więcej
Palma wielkanocna
PROTOKÓŁ Z prac komisji konkursowej powołanej do oceny prac w ramach konkursu na ''Palma wielkanocna''

Więcej
Informacja o wyniku
Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem nr 16/14 Wójta Gminy Iwkowa z dnia 21.03.2014 roku, informuje, iż konkurs na opracowanie projektu graficznego LOGO w ramach realizacji zadania pn.: "Turystyczna Iwkowa - promocja turystyki i rekreacji na terenie gminy Iwkowa poprzez przygotowanie i emisję spotów telewizyjnych, audycje radiowe, artykuły prasowe i gadżety reklamowe" nie został rozstrzygnięty. Wszystkim autorom nadesłanych prac serdecznie dziękujemy.

Więcej
Zmiana terminu szkolenia
Informujemy, iż termin szkolenia dla mieszkańców gminy Łososina Dolna z zakresu tzw. naboru tematycznego dotyczącego działania "Małe projekty" w ramach PROW 2007-2013 uległ zmianie. Szkolenie dla mieszkańców gminy Łososina Dolna odbędzie się dnia 15 kwietnia ( tj. wtorek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy w Łososinie Dolnej.

Więcej
Starsze >>

Wyszukiwarka firm

Budownictwo Motoryzacja i transport Turystyka
Handel Inne


LINKI
LINKI


EFS

5504911 odwiedzin Wszelkie uwagi, sugestie odnosnie strony prosimy kierować pod adres: informatyk@iwkowa.pl